Duygu Nebioğlu’na gelen ihbar kafaları karıştırdı… Erol Simavi’nin de adı karıştı… Müge Anlı açıkladı… Kim bu Erol… Ortaya çıktı


Suphiye Orancı ile Metin Akpınar’ın Duygu ve Sevgi Nebioğlu isminde ikiz kızları olduğu ortaya çıktı.

“BABAN GAZETECİ UĞUR DÜNDAR”

Annesi Suphiye Orancı’nın iddiaları üzerine bir diğer kızı Dilara Gülatan, Dündar’a babalık davası açtı. DNA testi sonuçlarına göre bu iddianın doğru olmadığı ortaya çıktı.

ALMANYA’DA YAŞIYOR, İKİ KIZI VAR

Duygu Nebioğlu ise en son 2010 yılında görüştüğü annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Milyonların nefesini tutup takip ettiği canlı yayında ortaya atılan iddialar herkesi şoka uğrattı. Öyle ki şu anda Almanya’da yaşadığı öğrenilen Suphiye Orancı’nın iki kızının olduğu ve 2016’da yılında eşinden boşandığı bilgisine ulaşıldı.

BABA İSİMLERİ EROL

Türkiye’nin konuştuğu olayda en ilginç detay ise evlilik dışı dünyaya gelen 4 kız kardeşin de nüfustaki baba adının ‘Erol’ olmasıydı. Konuyla ilgili canlı yayına katılan ve Suphiye’nin çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen bir izleyici, Duygu Nebioğlu’nu şoke eden iddia ortaya attı.

“EROL’DAN BİR OĞLU OLDU” İDDİASI

“Suphiye, Erol adında mahallenin delikanlısıyla sevgili olmuştu. Bu Erol’dan bir erkek çocuğu olduğunu duymuştuk sonra çocuğu Erol’un annesine eve bırakmış. Baba ismi olarak Erol’un adını vermesi buradan olabilir. Sonra aile mahalleden taşındı” ifadelerini kullandı.

Diğer kardeşlerinin babasına ulaşmak isterken bir ağabeyinin olabileceği iddiası ile sarsılan Duygu Nebioğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Fragman bitti, birinci bölüm bitti, ikinci bölüm başlıyor. Bu koca koca adamlar o kadına ne yaptı hepsi ortaya çıkacak” ifadelerini kullandı.

ŞOKE EDEN İDDİA: BALMUMCU’DA RESTORANI VARDI

Annesine ulaşmak için her yolu deneyen Duygu Nebioğlu, sosyal medyadan kendisine gelen ‘ihbar’ mesajlarını da paylaştı. Erol isimli şahısla ilgili gelen “Kızım … Sitesinde o tarihte lüks restoranı olan Balmumcu’da babasının evi Bebek’te deniz seviyesinde dairesi olan kişi Erol … olabilirmiş. O tarihlerde Erol bekardı…” mesaj ise kafaları karıştırdı.

4 kız kardeşin de baba adının Erol olduğu kimliklerine yazılı olduğu belirtilirken, Müge Anlı ‘Erol diye birini tanıyor musunuz?’ diye sormuştu. Daha önce haklarına çıkan haberin yayınlatılmadığı iddiasını yineleyen Duygu Nebioğlu ise “O gazetede haberi çıkartmayan gazete sahibinin Erol Simavi olduğunu öğrendik. Sır küpü olaylar var. Bazı şeyleri söylemeyeceğim.” demişti. Müge Anlı bunun üzerine “Annenin Erol Simavi’yi de mi tanıdığını düşünüyorsun?” diye sormuştu. Nebioğlu’ndan “Evet. Hatta Erol Simavi, Metin Akpınar ve eşiyle beraber fotoğraflar var. O arşivlerin hepsine bakıyoruz, bakabildiklerimize, Dallas.” yanıtını vermişti.

O ‘EROL’ ORTAYA ÇIKTI

Herkesin merak ettiği ‘Erol’ isimli kişinin kim olduğu tartışılırken, Müge Anlı’dan yeni bir açıklama geldi. Anlı, “Erol isminden bahsedilmişti. Nüfusta baba adına Erol ismi yazılmış. Erol Simavi’ye kadar gitmişti olaylar. Ama bize bağlanan Suphiye Orancı’nın çocukluk arkadaşı, Orancı’nın mahalleden aşkının adının Erol olduğunu söylemişti. Edindiğimiz bilgilere göre araştırma yaptık ve o Erol Bey’i bulduk…”

“Erol Bey İstanbul’da yaşıyor. Evli barklı, iş güç sahibi. ‘Evet, mahallede çocukken arkadaştım. Tanışıklığımız vardı. Aşkı da kabul etmiyor. Ama aramızda herhangi bir ilişki olmadı’ dedi. Arayanlar Suphiye Hanım ile Erol Bey’in erkek çocuğu olduğundan bahsetmişi. Erol Bey kabul etmedi. ‘Eğer istiyorlarsa da ben burdayım, ama anneleriyle ilişkim olmadı’ dedi. Beğenim Erol Bey’in tavrını, ‘Talep gelirse kaçmıyorum göçmüyorum, ama aramızda ilişki olmadı’ dedi.”

PEŞ PEŞE GELEN İHBARLAR

Duygu Nebioğlu hafta boyunca katıldığı Müge Anlı’nın canlı yayınında annesi Suphiye Orancı’ya çağrı yapmıştı. Programa katılan ve Suphiye Orancı’nın 35 yıl önce arkadaşı olduğunu söyleyen Zeynep isimli kadın, Dilara’nın babasının Uğur Dündar değil, başka bir ünlü isim olduğunu açıklamıştı.

“SİNEMA SANATÇISI İLE BERABERDİ”

Yayında sarsıcı iddialarda bulunan Suphiye Orancı’nın arkadaşı Zeynep, “89’da sinema sanatçısı Suphiye’ye doğum günü partisi düzenlenmişti. Ciddi bir beraberliği vardı. Dilara’nın babası bu kişi olabilir. Suphiye bana bu kişiden çocuğu olduğunu söylüyordu. Elit bir kadındı aradığını bulamıyordu, deniyordu olmuyordu. Bir şarkıcıyla da aşk yaşıyordu o sırada” ifadelerini kullanmıştı.

“ARALARINDA FUTBOLCULAR DA VAR”

Yayına bağlanan ve Suphiye’yi 1988-89 yıllarında yaşadığını söyleyen bir izleyici ise Suphiye Orancı ile cezaevinde tanıştığını anlatmıştı. “İkizlerinin olduğunu babasının Metin Akpınar’dan olduğunu bahsetmişti. İki çocuğunun daha olduğunu söylemişti. Birinin Yeşilçam artistinden olduğunu söylemişti. Akpınar ile çok kısa arkadaşlığı olmuş. O benden birkaç ay sonra cezaevinden çıkmış Suphiye Hanım’ın değişik bir hayat vardı. Tarlabaşı’nda Yeşim anne diye birinden bahsediyordu o futbolcuları ayarlıyormuş. Suphiye’yi kimse zorlamıyordu annen her şeyi isteyerek yapıyordu” demişti.

İBRAHİM TATLISES’TEN AÇIKLAMA

Türkiye’nin gündemine oturan Suphiye Orancı’nın, başrollerini İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar’ın paylaştığı “Aşıksın” filminde oynadığı ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili Odatv’ye açıklama yapan İbrahim Tatlıses ise “Arkada öyle geçmiş hatırlamıyorum, figüranlardan biridir” demişti.

İbrahim Tatlıses Odatv’ye konuştu… Kız kardeşler babalarının peşinde… Çocukları büyütenler bize neler anlattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x